e-Sklep w 5 dni, czyli jak ratujemy biznesy w czasach COVID-19

Prowadząc biznesy często nie myślimy o sytuacjach kryzysowych, w szczególności takich jakie mamy obecnie, które są wywołane światową pandemią COVID-19. Nikt nie przypuszczał, że wszystko co działa stacjonarnie przestanie istnieć przynajmniej na jakiś czas.

 

Firmy od dwóch tygodni funkcjonują w nowej rzeczywistości pracy zdalnej albo nie funkcjonują, jeżeli są biznesami takimi jak: 

 

  • salony fryzjerskie
  • salony kosmetyczne & SPA
  • sklepy z materiałami szkolnymi i niewielkie księgarnie
  • restauracje, cukiernie i kawiarnie

 

Rodzajów zamkniętych biznesów jest zdecydowanie więcej, dlatego to najlepszy czas na zastanowienie się, co jako właściciel powinienem zmienić, aby jak najszybciej funkcjonować, odrobić powstałe straty, wyprzedzić konkurencję i być gotowym na kolejne niezapowiedziane sytuacje.

 

Co ciekawe! Amazon w trakcie kryzysu w 2009 roku urósł o 26 proc. przesuwając budżety w kierunku inwestycji w nowe produkty, nowe kanały i ich promocje.

 

 

Jeżeli każdego dnia zadajesz sobie pytania:

Co mam zrobić, gdy nie jestem wstanie sprzedawać swoich usług, produktów inaczej niż do tej pory?

Jak długo będę miał zamknięty biznes?

Co mam zrobić, gdy nie posiadam ogromnych budżetów na promocję?

Jak mam działać, gdy nie mam zespołu, który jest w stanie zmienić kanał dystrybucji?

Z czego mam zapłacić wynagrodzenie swoim pracownikom czy opłacić koszty stałe?

 

To moment, abyś znalazł nowy sposób na swój biznes i dotarcie do klientów oraz rozpoczął generować przychody w online. 

 

Fast White Cat S.A. spółka należąca do naszej Grupy Kapitałowej, postanowiła odpowiedzieć na problemy i potrzeby biznesów, poprzez pomoc w założeniu sklepu internetowego i rozpoczęciu działań w sieci. A wszystko to tanio, szybko i kompletnie, ponieważ wykonywana jest pełna obsługa, w tym integracja płatności, dodawanie produktów, opisów i zdjęć – prowadzimy Cię za rękę i dowozimy projekt.

 

Nie próbujemy Cię przekonywać, że możesz przenieść całą firmę do sieci, ale jesteśmy pewni, że nawet Ty możesz przenieść inną niż podstawowa działalność offline do sklepu internetowego.

 

Szczegóły projektu można znaleźć na https://fastwhitecat.com/sklep-w-5-dni/

 

Ale, co najważniejsze! Mamy przykład na to, że nasz pomysł jest możliwy do realizacji i chcemy zaprezentować Ci case study e-Sklepu fryzjerskiego Jean Louise David, który zrealizowaliśmy w 5 dni i jest w pełni funkcjonalnym sklepem online. 

 

Zobacz naszą realizację sklepu internetowego Jean Louise David: https://sklep.jld.pl/

 

 

 

 

Zobacz, jaki założyliśmy cel oraz jakie przyświecały nam założenia, a także jak wyglądała realizacja wdrożenia dla naszego klienta. Zdradzimy również, jakie mamy plany po wdrożeniu  →  POBIERZ PREZENTACJĘ