Grupa Kapitałowa

Spółka Digitree Group S.A. stworzyła wokół siebie silną Grupę Kapitałową, dzięki której Digitree Group to nie tylko zaawansowane autorskie systemy do komunikacji marketingowej, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla firm, realizowane przez jednego partnera. Prowadzimy klientów od celu po efekt biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania. Posiadamy autorską technologię, narzędzia oraz dane, dzięki którym znamy intencje zakupowe, zainteresowania i zachowania klientów końcowych. Potrafimy je analizować, wyciągać wnioski, tworzyć rekomendacje i personalizować działania.

W skład Grupy Kapitałowej poza Digitree Group wchodzą: INIS sp. z o.o., Salelifter sp. z o.o., JU: sp. z o.o., Sales Intelligence sp. z o.o. oraz Fast White Cat S.A.

digitree

DIGITREE GROUP S.A.

Technologia i zaawansowane narzędzia, dedykowane rozwiązania IT, służące wsparciu sprzedaży i komunikacji marketingowej firm.

Inis sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa kampanii reklamowych online nastawionych na efekt, sieć mailingowa z autorskim systemem wysyłkowym, sieć afiliacyjna, współpracująca z ponad 1000 wydawców. Połączono z Cashback Services sp. z o.o.

Salelifter sp. z o.o.

Generowanie leadów sprzedażowych oraz budowanie i monetyzacja baz mailingowych.
88% udziałów posiadanych pośrednio poprzez INIS sp. z o.o.

Fast White Cat S.A.

Tworzenie oraz utrzymanie sklepów internetowych i platform online opartych o najbardziej wydajne, nowoczesne rozwiązania. Kompleksowe wsparcie technologiczne z wykorzystaniem technologii PWA oraz AI.

JU sp. z o.o.

Opracowanie i realizacja strategii, tworzenie kreacji, brand experience, content, influencer marketing, social media, eventy, ambient, web development.

Sales Intelligence sp. z o.o.

Projektowanie i dostarczanie skutecznych narzędzi marketingowych na rynku e-commerce, dedykowane usługi dla sklepów internetowych, polegające na pozyskiwaniu ruchu konsumentów.

Deloitte

Łącznie 12 wyróżnień dla Digitree Group, INIS i Salelfiter   

Gazela Biznesu

Nagroda dla Digitree Group, INIS i Salelifter 

Krajowi liderzy innowacji i rozwoju

2 nagrody dla Digitree Group 

Golden Arrow

Nagroda dla Digitree Group

Orzeł innowacji

Nagroda dla Digitree Group

Bloomberg Businessweek

Nagroda dla Digitree Group   

Top Developers

2 nagrody dla Fast White Cat

Financial Times

Nagroda dla Salelifter

Clutch

Nagroda dla Fast White Cat