20.12.2019

IT

Technologia w Grupie Digitree

Digitree Group tech_blog powstał, aby stać się miejscem wymiany informacji na temat technologii dla branży IT i nie tylko ;) Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi tego o czym będziemy tutaj pisać.

Założyliśmy, że tech_blog nie będzie miał charakteru komercyjnego, nie planujemy sponsorowanych postów a wpisy będą tworzone przez specjalistów szeroko rozumianego IT Grupy, czyli programistów, testerów, sysadminów, devopsów, analityków i PM-ów a nie copywriterów i content specjalistów. Technologię Digitree Group tworzy blisko 90 osób, pracujących w Rybniku, Wrocławiu, Gdyni, Rzeszowie, Krośnie, Lublinie i w wielu innych miastach. Natomiast, jeżeli jesteś ekspertem w danej dziedzinie i chciałbyś skomentować poruszaną przez nas tematykę chętnie skorzystamy z Twojego doświadczenia, wiec napisz do nas: tech_blog@digitree.pl

Jesteśmy grupą mocno technologiczną. Programistycznie działamy na kilku ciekawych frontach, które chcielibyśmy Wam w ogólnym zarysie przedstawić już wkrótce. 

Kodujemy głównie w PHP (Magento 1 i 2, Symfony), Ruby (+JRuby, Ruby on Rails) i Pythonie (+Django). Frontendowo działamy oczywiście w JS - JQuery, Angular, Knockout, ReactJS. Projekty tworzymy głównie w zwinnych metodykach (scrum, kanban i okolice). Cenimy proste rozwiązania, więc dobieramy narzędzia, które pozwalają nam skutecznie dowozić działające oprogramowanie. Nie lubimy przerostu formy nad treścią.  

Jesteśmy zwolennikami współpracy IT z biznesem, więc tworzone przez nas rozwiązania pomagają sprzedawać naszym klientom. Nasze autorskie narzędzia i technologia tworzą obszary: e-mail marketing, marketing automation, zaawansowane wdrożenia i marketing e-commerce, reklamy wideo, dobór grup docelowych w oparciu o dane, kampanie display, walidacja baz danych, retargeting, dotarcie do anonimowych użytkowników, afiliacja, porównywarki, analityka. To właśnie jest Digitree Group, a jeżeli chcesz więcej przeczytać o wartości jaką tworzymy dla digital marketingu to zapraszamy na https://digitree.pl/

Tyle na „dzień dobry”, więcej szczegółów postaramy się przedstawić w kolejnych wpisach. :)

Pozdrawiam,

Jakub Nadolny, CIO Digitree Group